زندگی یعنی آموختن صلح، نه با دیگران...بلکه باخودت ... +++ لذت بخش ترین چیز در زندگی انجام دادن کاری است که دیگران می گویند نمی توانیم. +++ خودت آن تغییری باش که دوست داری در دنیا ببینی (گاندی) +++ یک سفر هزاران مایلی، با برداشتن همون قدم اول شروع میشه +++ موفقیت؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است. +++ کیفیت زندگی شما را نوع سوالاتی تعیین می کند که از خود می پرسید.
  • slide001 0.jpg
  • slide0021.jpg
  • slide0022.jpg
  • slide005.jpg

کانون NLP ایران

موسسه مرز اندیشه نوین (کانون NLP ایران)
کانون برنامه ریزی علمی ایران به منظور توسعه دانش فردی در حوزه برنامه ریزی و مدیریت بر خویشتن و بالا بردن سطح آگاهی ودانش عمومی اقدام به برگزاری علوم نوین انسانی و توسعه اقتدار فردی نموده است و در این راستا با آموزش صحیح و آکادمیک علوم نوینی همچون ان ال پی (دانش برنامه ریزی رفتار توسط کلام) اناگرام (شخصیت شناسی) برنامه ریزی اریکسونی(مدیریت فردی ) Coaching(مربیگری درمدیریت ) و دیگر علوم روز دنیا توانسته با برگزاری صدها دوره آموزشی مستمر و استاندارد به این هدف جهانی دست یافته وبه عنوان اولین مرکز رسمی آموزش این علوم در ایران معرفی گردد.

Pic2

دکتر کوروش معدلی نماینده رسمی انستیتویAccedder و Body & Mind Conception  فرانسه
بنیانگذار کانون
NLP ایران

کانون برنامه ریزی علمی ایران در سال1380 هجری خورشیدی به دست توانمند دکتر کوروش معدلی فارغ التحصیل علوم نوین انسانی، در فرانسه به هدف بالا بردن سطح آگاهی جامعه در راستای مدیریت فردی بنیانگذاری گردید. کانون ان.ال.پی ایران در طی چند سال اخیر دوره های ان.ال.پی، اناگرام(شخصیت شناسی)، هیپنوتیزم اریکسونی، مربیگری در مدیریت، مربیگری در ورزش های حرفه ای و برنامه ریزی ذهنی برای کسب موفقیت در هر شغل و حرفه ای را با موفقیت کامل به اجرا درآورده است.

  

 

Robert Dilts & Dr.Kourosh MoaddeliRichard Bandler & Dr.Kourosh MoaddeliMax Vaussard & Dr.Kourosh Moaddeli

www.kanoonnlp.com