زندگی یعنی آموختن صلح، نه با دیگران...بلکه باخودت ... +++ لذت بخش ترین چیز در زندگی انجام دادن کاری است که دیگران می گویند نمی توانیم. +++ خودت آن تغییری باش که دوست داری در دنیا ببینی (گاندی) +++ یک سفر هزاران مایلی، با برداشتن همون قدم اول شروع میشه +++ موفقیت؛ مجموعه ای از تلاش های کوچک روزانه است. +++ کیفیت زندگی شما را نوع سوالاتی تعیین می کند که از خود می پرسید.
  • slide001 0.jpg
  • slide0021.jpg
  • slide0022.jpg
  • slide005.jpg

ان ال پی علم توانمند سازی و تغییر در زندگی

NLP Life Change

ان ال پی روشی برای دانستن، چگونه اندیشیدن، چگونه ارتباط برقرار کردن و نحوه شناخت فرایند احساسات است.

ان ال پی باعث افزایش آگاهی و شناخت دنیای درونمان و شناخت بهتر دنیای انسان های دیگر می شود.

ان ال پی به ما کمک می کند تا راه های جدیدی را برای انجام کارهایمان به شیوه صحیح تر بیابیم.

ان ال پی یک رویکرد هدف محور و کمک محور برای درمان در زمان کوتاه تر  است و در حل بسیاری از مسائل تاثیرگذار است زیرا تکنیک های مفیدی برای حل مساله ارائه می دهد.

ان ال پی در زمینه مشاوره و درمان بسیار راه گشاست و در این موارد می تواند تاثیرگذار باشد: مدیریت و مواجهه با استرس، مدیریت خشم، رفع اضطراب و بهبود عملکرد، مدیریت درد و ...

دلایل زیادی وجود دارد که افراد ان ال پی را برای بهبود کیفیت زندگی شان انتخاب می کنند:

افرادی که ان ال پی را در زندگی خود به کار بسته اند، تغییراتی که در آنها صورت گرفته به وضوح قابل مشاهده است.

ان ال پی عملی، پویا و خلاق است و ابزاری است که می توانید با آن تغییراتی که همیشه دوست داشتید را در زندگی خود ایجاد نمایید.

همه آدمها تمام منابع مورد نیاز برای ایجاد تغییر /NC/BB رسیدن به موفقیت را در درون خود دارند، تکنیک های ان ال پی این منابع را در دسترس قرار داده و تغییرات را راحتر می کند. ان ال پی تمرکز شما را روی حواس تان مثل چیزهایی که می بینید، می شنوید و احساس می کنید، بالا می برد.

با ان ال پی می توانید الگوهای رفتاری جدیدی را که همیشه آرزو داشتید، در خود ایجاد نمایید و با یادگیری تکنیک های ان ال پی نیاز شما به درمانگر کمتر می شود.

محتوای آزاد (Content Free)

ان ال پی می تواند بدون آگاهی از تمام محتوای مشکل، عمل کند بنابراین ان ال پی تراپی با محتوای آزاد صورت می گیرد، به این معنی که درمانگر می تواند حتی بدون آگاهی و اطلاع از تمام جزئیات مشکل مورد نظر، آن را حل نماید. محتوای آزاد یکی از مزیت های ان ال پی نسبته به سایر روش هاست و باعث می شود افرادی که تمایل ندارد مشکلشان را بیان کنند نیز از تکنیک های آن بهره ببرند.

در ان ال پی تغییرات و درمان بسیار سریع اتفاق می افتد. به همین دلیل آن را شاخه ای از بریف تراپی یا سریع درمانی می دانند. تجربه نشان می دهد که افرادی که خودشان تمایل به درمان و تغییر دارند، در یک یا چند جلسه  کوتاه مساله شان برطرف شده و به این شکل هم از لحاظ زمان و هم هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

تکنیک های ان ال پی راه های جدید و مفیدی را برای پرداختن به مشکلات عاطفی و احساسی از قبیل احساس شکشت عاطفی، خود کم بینی، اضطراب، کمبود اعتماد به نفس،  الگوی مخرب در روابط، مقابله با سوگ و ... ارائه می دهد.

ان ال پی می تواند به طور کامل انواع ترس و فوبیا را از بین ببرد. فوبیاهایی مانند: ترس از عنکبوت، ارتفاع، سگ، پله برقی، آب، آسانسور و .. و درمان ترس هایی مانند: ترس از شکست، موفقیت، صحبت کردن در جمع، امتحان، رانندگی و ...

همچنین ان ال پی توانسته است بر نوعی اضطراب که به آن Panic یا اضطراب فراگیر می گویند، نیز موثر واقع شود.

با کمک ان ال پی می توان مهارت های جدیدی را کسب کرد.

ان ال پی به طور قابل توجهی با بهتر کردن جسم و حتی کاهش وزن می تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد. وقتی که درگیر مشکلات زیاد و متفاوتی هستیم در طولانی مدت دچار استرس می شویم. این استرس و مشکلات هم جسم و هم احساسات و ذهن ما را تحت تاثیر قرار می دهند. با کمک ان ال پی و کاهش این مشکلات، سلامت ذهنی و جسمی را کسب کرده و احساس بهتری خواهیم داشت.